Menü
Sepet

Yılbaşı Özel

Ürün Hikayesi   Doğal Kütük Saksıda Yapay Kokina Çiçeği, canlı kırmızı renk tonlarıyla dikkat çekicidir. Ürün minimal bir yapıya sahip olmasına rağmen canlı renk tonuyla bulunduğu ortamda oldukça dikkat çekmektedir. Ürün, doğal kütük saksıda temellendirilmiş ve kokina çiçeği yeşilliklerle des..
39,90₺
Vergiler Hariç:33,81₺
Ürün Hikayesi   Yapay Kozalak Kokinalı Nar Taneli Kapı Süsü, bir el işçiliği ürünüdür. Kapı süs çemberine yapay yeşillikli kozalaklar, yapay nar taneleri ile kokina çiçekleri özenle, tane tane işlenmiştir. Çember, küçük çiçek taneleri, yeşillikler ile bir renk bütünlüğü sağlamıştır. Kull..
169,90₺
Vergiler Hariç:143,98₺
Ürün Hikayesi   Yapay Karlı Kozalaklı Aranjman Kapı Süsü, tamamen bir el işçiliği ürünüdür. Yapay yeşil yapraklarla kokina dalları bir araya getirilmiş ve kar teması işlenmiştir. Üründe ayrıca bir adet büyük kozalak kullanılmıştır. Ürün bulunduğu ortamda farklılık yaratacak ve en dikkat çekic..
169,90₺
Vergiler Hariç:143,98₺
Ürün Hikayesi   Doğal Kütük Saksıda Karlı Kozalaklı Yapay Yılbaşı Ağacı, tamamen bir el işçiliği ürünüdür. Doğal kütük saksıda temel oturtulup, yapay çam ağacı ve kokina dallarıyla birleştirilmiştir. Ağaca ek olarak gerçeğinden ayırt edilmesi zor bir adet kozalak eklenmiştir. Yılbaşı simgeler..
99,90₺
Vergiler Hariç:84,66₺
Ürün Hikayesi   Mini Saksıda Hediyelik Kalpli Love Seti, beş parça ürününden oluşmaktadır. Her harf ve kalp ayrı ayrı saksılara tek tek işlenmiştir. Mini saksının üstü doğal yosunla kaplanmıştır ve her birine mantar tanesi yerleştirilmiştir. Özellikle sevgili ve eşlerin birbirilerine minik ür..
69,90₺
Vergiler Hariç:59,24₺
Ürün Hikayesi   Yapay Kokina Kozalak Aranjman Kapı Süsü, bir el işçiliği ürünüdür. Kapı süs çemberine yapay kokina, kozalak ve yeşillikler özenle, tane tane işlenmiştir. Çember, kokina, kozalak ve yeşil yaprakları; bir renk bütünlüğü sağlamıştır. Kullanım alanları tercihinize bağlı olarak değ..
169,90₺
Vergiler Hariç:143,98₺
Ürün Hikayesi   Karlı Yapay Kokina Kozalak Aranjman Kapı Süsü, bir el işçiliği ürünüdür. Kapı süs çemberine yapay kokina, kozalak ve yapay kar taneleri özenle, tane tane işlenmiştir. Çember, kokina, kozalak, kar taneleri ve yeşil yaprakları; bir renk bütünlüğü sağlamıştır. Kullanım alanları t..
169,90₺
Vergiler Hariç:143,98₺
Ürün Hikayesi   Mermer Görünümlü Saksıda Yapay Kokina, minik ve şık görüntüsüyle dikkat çekmektedir. Ürün yapay olmasına rağmen canlı rengi sayesinde doğal görünümü vermektedir. Minimal dekoratif obje sevenlerin favori ürünlerindendir. Evinizde, ofisinizde, çalışma ve kişisel odalarınızda; kı..
39,90₺
Vergiler Hariç:33,81₺
Ürün Hikayesi   Çoklu Yapay Bal Kabağı Seti, 12 parça üründen oluşmaktadır. İrili ufaklı birçok renk ve çeşit kabağı bir arada bulundurmaktadır. Ürün bir bağ içinde set olarak sunulmaktadır. Genellikle mutfaklarda dekor ürünü olarak tercih edilmektedir...
39,90₺
Vergiler Hariç:33,81₺
Ürün Hikayesi   Doğal Kütük Saksıda Taşlı Yapay Mini Çam Ağacı, canlı renk tonuyla ve görsel bütünlüğüyle dikkat çekmektedir. Ürünün saksısı sanayi amaçlı üretilen ağaçlardan elde edilen doğal kütüktür. Kütüğün üstü ve yapay ağacın birleştiği kısım ise taşlarla örtülmüştür ve görsel bütünlük ..
49,90₺
Vergiler Hariç:42,29₺
Ürün Hikayesi   İğneli Yapay Çam Ağacı, canlı görüntüsü ve dolgun yapısıyla ön plana çıkmaktadır. Ürün katman katman dallardan oluşmaktadır ve neredeyse boşluksuz, harika bir doluluk sağlamaktadır. Doğal kütük zemine oturtulmuştur. Kütük ile ağacın birleşimi ise taşlarla örtülerek dekoratif a..
79,90₺
Vergiler Hariç:67,71₺
Ürün Hikayesi   Taşlı Kütük Saksıda Yapay İğneli Çam Ağacı şirin ve canlı bir görüntüye sahiptir. Ürün ebat olarak minimal kabul edilebilecek düzeydedir ve bundan dolayı yaşam alanlarımızın birçok bölümünde kullanıma uygundur. Ürün doğal kütükte temele oturtulmuştur. Kütük ile ağacın buluştuğ..
49,90₺
Vergiler Hariç:42,29₺
Ürün Hikayesi   Doğal Kütük Saksıda Geyik Boynuzu Yapay Çiçek, dolgun bir yapıya ve canlı renklere sahiptir. Doğal bir kütükte temel oluşturulmuş ve kütük ile geyik boynuzu çiçeğinin birleşimine yosun eklenmiştir. Özellikle yılbaşı dönemlerinde çokça tercih edilen Geyik Boynuzu, dekoratif ola..
39,90₺
Vergiler Hariç:33,81₺
Ürün Hikayesi   Dallı bitki, DIY (Kendin Yap) fikriyle üretilmiştir. Ürünün dallarından uzanan bitki simetrik olarak tasarlanmıştır. Ve yeşil dallardan uçlara doğru renk değişikliği sağlanmıştır. Ürünü mevcut bitkilerinizi renklendirmek ve daha canlı göstermek adına kullanabilirsiniz. Ayrıca ..
29,90₺
Vergiler Hariç:25,34₺
Ürün Hikayesi   Porselen görünümlü saksıda yapay kokina çiçeği, görsel olarak müthiş bir canlılık sergilemektedir. İlk görüldüğünde canlı sananların sayısı oldukça fazladır. Capcanlı kırmızı renkleri, ürünün belirgin olmasını ve fark edilmesini sağlamıştır. Kokina ağacının saksısında iyi bir ..
69,90₺
Vergiler Hariç:59,24₺
Ürün Hikayesi   Çok Dallı Yabani Çalı Yapay Bitki, canlı ve dolgun yapısıyla ön plana çıkmaktadır. İnce yaprakları ürünün belirginliğini sağlamaktadır. Oldukça düz ve zarif bir görüntüye sahiptir. Ürünü mevcut bitkilerinizi renklendirmek amaçlı kullanabileceğiniz gibi tek başına da kullanabil..
49,90₺
Vergiler Hariç:42,29₺
Ürün Hikayesi   Dallı Kozalak Yapay Bitki, DIY (Kendin Yap) fikriyle üretilmiş olup, oldukça canlı bir görüntü sergilemektedir. Yeşil dalları içinde kozalaklar oldukça belirgindir. Farklı bitkilerinizi canlandırmak amacıyla kullanabileceğiniz gibi ürünü tek başına da kullanabilirsiniz. Bu şek..
29,90₺
Vergiler Hariç:25,34₺
Ürün Hikayesi   Doğal Kütük Saksıda Yapay Çam Ağacı, doğal ve canlı görüntüsüyle canlı bir ağaç gibi görünmektedir. Üç yana ayrılmış dallarıyla dolgun bir görüntü sağlayan Çam Ağacı, doğal kütük zeminine oturtulmuştur. Kütük ile ağacın birleşim noktası ise yosunlarla doldurulmuştur ve bu açıd..
49,90₺
Vergiler Hariç:42,29₺
Gösterilen: 1 ile 18 arası, toplam: 18 (1 Sayfa)