Menü
Sepet

Sarmaşıklar & Sarkan Çiçekler

Ürün Hikayesi   100 Adet Duvar Uygulaması Yapay Şimşir Yeşillik, seyrek fakat canlı bir görünüme sahiptir. Doğal görüntüsüyle canlı bitki görünümü sağlayan Duvar Uygulaması Yapay Yeşillik, askı bölümleriyle ufak vida veya çivilerle kolayca duvara asılabilir. Evinizde, ofisinizde, özel ve çalı..
2.999,90₺
Vergiler Hariç:2.542,29₺
Ürün Hikayesi   50 Adet Duvar Uygulaması Yapay Şimşir Yeşillik, seyrek fakat canlı bir görünüme sahiptir. Doğal görüntüsüyle canlı bitki görünümü sağlayan Duvar Uygulaması Yapay Yeşillik, askı bölümleriyle ufak vida veya çivilerle kolayca duvara asılabilir. Evinizde, ofisinizde, özel ve çalış..
1.649,90₺
Vergiler Hariç:1.398,22₺
Ürün Hikayesi   50 Adet Yapay Yeşillik Duvar Uygulaması ,  canlı bir görünüme sahiptir. Doğal görüntüsüyle canlı bitki görünümü sağlayan Duvar Uygulaması Yapay Yeşillik, askı bölümleriyle ufak vida veya çivilerle kolayca duvara asılabilir. Evinizde, ofisinizde, özel ve çalışma odala..
2.999,90₺
Vergiler Hariç:2.542,29₺
Ürün Hikayesi   20 Adet Yapay Yeşillik Duvar Uygulaması ,  canlı bir görünüme sahiptir. Doğal görüntüsüyle canlı bitki görünümü sağlayan Duvar Uygulaması Yapay Yeşillik, askı bölümleriyle ufak vida veya çivilerle kolayca duvara asılabilir. Evinizde, ofisinizde, özel ve çalışma odala..
1.259,90₺
Vergiler Hariç:1.067,71₺
Ürün Hikayesi   10 Adet Yapay Yeşillik Duvar Uygulaması ,  canlı bir görünüme sahiptir. Doğal görüntüsüyle canlı bitki görünümü sağlayan Duvar Uygulaması Yapay Yeşillik, askı bölümleriyle ufak vida veya çivilerle kolayca duvara asılabilir. Evinizde, ofisinizde, özel ve çalışma odala..
649,90₺
Vergiler Hariç:550,76₺
Ürün Hikayesi   5 Adet Yapay Yeşillik Duvar Uygulaması ,  canlı bir görünüme sahiptir. Doğal görüntüsüyle canlı bitki görünümü sağlayan Duvar Uygulaması Yapay Yeşillik, askı bölümleriyle ufak vida veya çivilerle kolayca duvara asılabilir. Evinizde, ofisinizde, özel ve çalışma odalar..
339,50₺
Vergiler Hariç:287,71₺
Ürün Hikayesi   20 Adet Duvar Uygulaması Yapay Şimşir Yeşillik, seyrek fakat canlı bir görünüme sahiptir. Doğal görüntüsüyle canlı bitki görünümü sağlayan Duvar Uygulaması Yapay Yeşillik, askı bölümleriyle ufak vida veya çivilerle kolayca duvara asılabilir. Evinizde, ofisinizde, özel ve çalış..
699,90₺
Vergiler Hariç:593,14₺
Ürün Hikayesi   10 Adet Duvar Uygulaması Yapay Şimşir Yeşillik, seyrek fakat canlı bir görünüme sahiptir. Doğal görüntüsüyle canlı bitki görünümü sağlayan Duvar Uygulaması Yapay Yeşillik, askı bölümleriyle ufak vida veya çivilerle kolayca duvara asılabilir. Evinizde, ofisinizde, özel ve çalış..
349,90₺
Vergiler Hariç:296,53₺
Ürün Hikayesi   5 Adet Duvar Uygulaması Yapay Şimşir Yeşillik, seyrek fakat canlı bir görünüme sahiptir. Doğal görüntüsüyle canlı bitki görünümü sağlayan Duvar Uygulaması Yapay Yeşillik, askı bölümleriyle ufak vida veya çivilerle kolayca duvara asılabilir. Evinizde, ofisinizde, özel ve çalışm..
184,50₺
Vergiler Hariç:156,36₺
Ürün Hikayesi   Yapay Yeşillik Duvar Uygulaması , seyrek fakat canlı bir görünüme sahiptir. Doğal görüntüsüyle canlı bitki görünümü sağlayan Duvar Uygulaması Yapay Yeşillik, askı bölümleriyle ufak vida veya çivilerle kolayca duvara asılabilir. Evinizde, ofisinizde, özel ve çalışma odalar..
69,90₺
Vergiler Hariç:59,24₺
Ürün Hikayesi   Duvar Uygulaması Yapay Şimşir Yeşillik, seyrek fakat canlı bir görünüme sahiptir. Doğal görüntüsüyle canlı bitki görünümü sağlayan Duvar Uygulaması Yapay Yeşillik, askı bölümleriyle ufak vida veya çivilerle kolayca duvara asılabilir. Evinizde, ofisinizde, özel ve çalışma odala..
37,90₺
Vergiler Hariç:32,12₺
Ürün Hikayesi   Sarkan menekşe, öncelikle canlı renkleriyle dikkat çekmektedir. Ürün çubuk kısmından bir demet gibi ve daha sonrasında aşağı sarkan menekşelerden oluşmaktadır. Görenlerin canlı sandığı sarkan menekşe, ayrıca yeşil yapraklarıyla da daha canlı bir görünüme sahip olmuştur ve görs..
39,90₺
Vergiler Hariç:33,81₺
Duvar Uygulaması Yapay Şimşir Yeşillik 40*60 Cm Duvar Uygulaması Yapay Şimşir Yeşillik 40*60 Cm
Çok Satılan
Ürün Hikayesi   Duvar Uygulaması Yapay Şimşir Yeşillik, dolgun ve canlı görüntüsüyle ön plana çıkmaktadır. Doğal görüntüsüyle canlı bitki görünümü sağlayan Duvar Uygulaması Yapay Yeşillik, askı bölümleriyle ufak vida veya çivilerle kolayca duvara asılabilir. Evinizde, ofisinizde, özel ve çalı..
39,90₺
Vergiler Hariç:33,81₺
Ürün Hikayesi   Yapay Sarmaşık Bahçe Çiti, bahçe ile uğraşanlar için harika bir üründür. Ürün açıldığında 3 metreyi bulan bir ölçüye sahiptir. Bahçenizde ağaç kenarlarını çevrelemek için ya da çiçeklerin etrafını çevrelemek için dekoratif amaçlı kullanılır. Fonksiyonel kullanım sağlar. Ürün b..
129,90₺
Vergiler Hariç:110,09₺
Ürün Hikayesi   Sepetli Sarkan Çiçek, yeşil yaprakları ve farklı tonlara sahip çiçekleriyle görsel bir zenginlik sunmaktadır. Ürün bir sepet içinde çiçeklere sahiptir. Çiçekle sepetten aşağı doğru sarkmaktadır. Ayrıca ürünün herhangi bir yere asılabilmesi adına üst kısmında çengel bulunmaktad..
149,90₺
Vergiler Hariç:127,03₺
Ürün Hikayesi   Çok Yapraklı Sarkan Yapay Yeşillik, görüntü olarak oldukça doygun bir görünüme sahiptir. Yeşil rengi oldukça canlı olduğundan dolayı ilk dikkat çeken objelerden biri olacaktır. DIY (Kendin Yap) fikriyle üretilmiştir. Dilerseniz başka bitkilerinizi renklendirmek amaçlı veya tek..
39,90₺
Vergiler Hariç:33,81₺
Ürün Hikayesi   Sarkan Yapay Yeşillik, seyrek bir yapıya sahiptir. Ürünün bir bütün olarak oldukça canlı bir görünüme sahiptir. Ürün tek çubuktan dallara ayrılmaktadır. Çubuktan aşağı doğru yeşil renge sahiptir ve uç kısımlara gelindikçe yeşil renk yerini taba renge bırakmaktadır. Yaşam ortam..
19,90₺
Vergiler Hariç:16,86₺
Ürün Hikayesi   Sarkan Yapay Begonvil, oldukça yoğun bir görünüme sahiptir. Dallarından uzanan yeşil yaprakları ve renkleri çiçekleriyle göz doldurmaktadır. Uzun yapısı sayesinde dalları yanlara kolayca ayrılabilmektedir ve bu şekilde salaş bir görüntü de sağlanabilir. Tercihe bağlı olarak ge..
59,90₺
Vergiler Hariç:50,76₺
Ürün Hikayesi   Sarkan Renkli Yeşillik, canlı renkleri ve dolu görüntüsüyle dikkat çekmektedir. Tek çubuktan uzanan dalları ve dallardan ayrılan çiçekleriyle oldukça dolgun bir görüntü sunmaktadır. Ürün genelde duvar, kapı, pencere kaplama gibi uygulamalarda tercih edilmektedir. Yaşam alanlar..
39,90₺
Vergiler Hariç:33,81₺
Ürün Hikayesi   Üç Renk Yapay Duvar Uygulaması, dolgun ve canlı görüntüsüyle ön plana çıkmaktadır. Doğal görüntüsüyle canlı bitki görünümü sağlayan Üç Renk Yapay Duvar Uygulaması, askı bölümleriyle ufak vida veya çivilerle kolayca duvara asılabilir. Ürün barındırdığı üç renk sayesinde daha re..
99,90₺
Vergiler Hariç:84,66₺
Ürün Hikayesi   Sarkan menekşe, öncelikle canlı renkleriyle dikkat çekmektedir. Ürün çubuk kısmından bir demet gibi ve daha sonrasında aşağı sarkan menekşelerden oluşmaktadır. Görenlerin canlı sandığı sarkan menekşe, ayrıca yeşil yapraklarıyla da daha canlı bir görünüme sahip olmuştur ve görs..
59,90₺
Vergiler Hariç:50,76₺
Ürün Hikayesi   Sarkan yapraklar, DIY (Kendin Yap) fikriyle üretilmiştir. Ürünü mevcut bitkilerinizi renklendirmek adına kullanabileceğiniz gibi tek başına kullanabilirsiniz. Çubuğu sayesinde herhangi bir yere monte edilmesi çok rahattır. Bunun haricinde ürün ince dallardan oluştuğundan, tepe..
39,90₺
Vergiler Hariç:33,81₺
Ürün Hikayesi:   Üç dal sarkan akasyanın genel olarak kullanım alanı mimari uygulamalar ve organizasyon firmalarının tercihi oluyor. Çevrenizi güzelleştirmek için kalıcı bir çözüm arıyorsanız renkleri muadillerine göre dayanıklı olan Üç dal sarkan akasya içerisinde kanserojen madde barındırma..
49,90₺
Vergiler Hariç:42,29₺
Ürün Hikayesi:   Beş dal sarkan akasyanın genel olarak kullanım alanı mimari uygulamalar ve organizasyon firmalarının tercihi oluyor. Çevrenizi güzelleştirmek için kalıcı bir çözüm arıyorsanız renkleri muadillerine göre dayanıklı olan Beş dal sarkan akasya içerisinde kanserojen madde barındır..
49,90₺
Vergiler Hariç:42,29₺
Gösterilen: 1 ile 24 arası, toplam: 27 (2 Sayfa)
DMCA.com Protection Status