Menü
Sepet

Yapay Ağaçlar

Ürün Hikayesi   Siyah Saksıda Yapay Limon Demet, canlı ve şık görünümüyle ön plana çıkmaktadır. Ürün saksısı sert plastiktir ve kırılma hasar görme gibi durumlara karşı dirençlidir. Ürünün minimal limonları, canlı renklere sahip yeşil yapraklarıyla siyahın eşsiz zarafetinin bir aray..
49,90₺
Vergiler Hariç:42,29₺
Ürün Hikayesi Porselen görünümlü saksısıyla öne çıkan limon demet saksısında iyi bir temel oluşturulabilmek için yapay köpük kullanılmıştır, köpük üstü ise doğal yosun ile örtülmüştür. Porselen saksı içerisine sabitlenen limon demeti görsel olarak zengin görünmektedir.   İçerisinde k..
49,90₺
Vergiler Hariç:42,29₺
Ürün Hikayesi Siyah Saksıda Yapay Elma Ağacı, yapay olmasına rağmen canlı ve şık görünümüyle ön plana çıkmaktadır. Ürün sert plastiktir ve kırılma hasar görme durumlarına karşı dirençlidir. Canlı renklere sahip yeşil yapraklarıyla siyahın eşsiz zerafetinin bir araya gelmesi; görsel açıdan zengin bi..
149,90₺
Vergiler Hariç:127,03₺
Ürün Hikayesi   Siyah Saksıda Yapay 11 Dal Yapay Monstera Ağacı, sade ve şık görüntüsüyle dikkat çekmektedir. Ürün saksısı sert plastiktir ve kırılma hasar görme gibi durumlara karşı dirençlidir. Ürün oldukça simetrik bir şekilde tasarlanmıştır ve sadelik vurgusu yapılmak istenmiştir. Si..
199,90₺
Vergiler Hariç:169,41₺
Ürün Hikayesi   Doğal Kütük Saksıda Yapay Kokina Çiçeği, canlı kırmızı renk tonlarıyla dikkat çekicidir. Ürün minimal bir yapıya sahip olmasına rağmen canlı renk tonuyla bulunduğu ortamda oldukça dikkat çekmektedir. Ürün, doğal kütük saksıda temellendirilmiş ve kokina çiçeği yeşilliklerle des..
39,90₺
Vergiler Hariç:33,81₺
Ürün Hikayesi   Doğal Kütük Saksıda İki Top Mini Yapay Ağaç, yemyeşil renkleriyle oldukça canlı bir görünüme sahiptir. Ürün doğal kütük saksıda temele oturtulmuş ve iki top ağaç saksıya yerleştirilmiştir. Saksı ile ağacın birleşiminde ise yapay yosun kullanılmıştır. Kibar ve dikkat çekici gör..
49,90₺
Vergiler Hariç:42,29₺
Ürün Hikayesi   Mermer Görünümlü Kuru Kafa Saksıda İki Top Mini Yapay Ağaç, yemyeşil renkleriyle oldukça canlı bir görünüme sahiptir. Ürün kuru kafa desenli saksıda temele oturtulmuş ve iki top ağaç saksıya yerleştirilmiştir. Saksı ile ağacın birleşiminde ise yapay yosun kullanılmıştır. Kibar..
69,90₺
Vergiler Hariç:59,24₺
Ürün Hikayesi   Üçlü Yapay Ağaç Seti Antoryum Monstera Sansevieria ağaçları bir set olarak avantajlı bir şekilde sunulmuştur. Canlı görünümleriyle canlı çiçek bakamayanların tercihleridir. Bulunduğunuz ortamları daha canlı ve renkli kılmak adına tercih edebilirsiniz.   Ürün Ölçüleri &..
1.199,90₺
Vergiler Hariç:1.016,87₺
Ürün Hikayesi   Siyah Saksıda Karlı Kozalaklı Yapay Yılbaşı Ağacı, tamamen bir el işçiliği ürünüdür. Siyah plastik saksıda temel oturtulup, yapay çam ağacı ve kokina dallarıyla birleştirilmiştir. Ağaca ek olarak gerçeğinden ayırt edilmesi zor bir adet kozalak eklenmiştir. Yılbaşı simgelerinin..
99,90₺
Vergiler Hariç:84,66₺
Ürün Hikayesi   Çizgi Desenli Siyah Plastik Saksıda 2 Demet Beyaz Yapay Papatya, canlı renk tonları ve saksıyla çiçeğin uyumu sayesinde muhteşem bir görüntü zenginliği sunacaktır. Ürün saksısı sert plastiktir ve ufak darbe ve rüzgar gibi sarsıcı durumlara karşı sağlam durması adına ..
59,90₺
Vergiler Hariç:50,76₺
Ürün Hikayesi   Doğal Kütük Saksıda Narlı Yapay Yılbaşı Ağacı, tamamen bir el işçiliği ürünüdür. Doğal kütük saksıda temel oturtulup, yapay çam ağacı, kokina ve nar dallarıyla birleştirilmiştir. Yılbaşı simgelerinin başında kar gelmektedir ve karlı dal da bu aranjmana eklenerek yılbaşı havası..
99,90₺
Vergiler Hariç:84,66₺
Ürün Hikayesi   Doğal Kütük Saksıda Karlı Kozalaklı Yapay Yılbaşı Ağacı, tamamen bir el işçiliği ürünüdür. Doğal kütük saksıda temel oturtulup, yapay çam ağacı ve kokina dallarıyla birleştirilmiştir. Ağaca ek olarak gerçeğinden ayırt edilmesi zor bir adet kozalak eklenmiştir. Yılbaşı simgeler..
99,90₺
Vergiler Hariç:84,66₺
Ürün Hikayesi   Masaüstü Mini Yapay Yılbaşı Çam Ağacı, şirin görüntüsü ve düz tasarımıyla dikkat çekmektedir. Ürün alt kısımdan yukarı doğru incelmektedir. Tane tane dal detayları ile muhteşem bir görünüm sunmaktadır. Ağacın üzerindeki karlar ise eşsiz bir yılbaşı havası katmaktadır. Ürün yıl..
39,90₺
Vergiler Hariç:33,81₺
Ürün Hikayesi   Doğal Kütük Saksıda Yapay Yılbaşı Ağacı, tamamen bir el işçiliği ürünüdür. Doğal kütük saksıda temel oturtulup, yapay çam ağacı ve kokina dallarıyla birleştirilmiştir. Yılbaşı simgelerinin başında kar gelmektedir ve karlı dal da bu aranjmana eklenerek yılbaşı havası tam anlamı..
99,90₺
Vergiler Hariç:84,66₺
Ürün Hikayesi   Siyah Saksıda Üç Dal Yapay Kaktüs Aloevera, oldukça şık bir görünüme sahiptir. Siyah plastik saksının içi, ağırlık oluşturması açısından alçı ile doldurulmuş ve çiçek ile saksı birleşiminde taşlar kullanılmıştır. Bu şekilde daha doğal bir görünüm elde edilmiştir. Ürünün şık ta..
79,90₺
Vergiler Hariç:67,71₺
Ürün Hikayesi   Mini Fincanda Yapay Taşlı Kaktüs, minimal dekor sevenlerin tercihleri arasındadır. Ürün minik yapısıyla genel olarak masa ve raf üstü olarak tercih edilmektedir.   Ürün Ölçüleri   Ürün Toplam Uzunluğu: 12 Cm Ürün Saksı Uzunluğu: 4 Cm..
19,90₺
Vergiler Hariç:16,86₺
Ürün Hikayesi   Porselen Saksıda Yapay Nergis Ağacı, sade ve şık görünümüyle dikkat çekmektedir. Ürün saksısı içerisine ağırlık oluşturması için alçı dökülmüştür ve çiçek ile saksı birleşiminde ise yapay yeşillikler kullanılmıştır. Ürün büyük bir el işçiliğinden geçerek son halini almıştır. S..
129,90₺
Vergiler Hariç:110,09₺
Ürün Hikayesi   Beyaz Yapay Antoryum Ağacı, siyah sert plastik saksıda sunulmuştur. Yaprakların canlı renk tonları ve çim detayıyla ilgi çekmektedir. Bulunduğu ortama farklı bir katacak olan ürün Antoryum ağacının yapay olduğunu ilk görüştü anlamanız oldukça zor olacaktır. Ürün ideal boyutu i..
169,90₺
Vergiler Hariç:143,98₺
Ürün Hikayesi   Çok Yapraklı Yapay Limon Ağacı, baştan aşağı bir renk uyumu içerisindedir. Olgunlaşmaya başlayan limon taneleri, canlı tondaki yaprakların yeşili ve siyah saksıyla eşsiz bir bütünlük halindedir. Ürün oldukça canlı bir görünüme sahiptir. Yapay olduğunu bilmeyenlerin ilk etapta ..
199,90₺
Vergiler Hariç:169,41₺
Ürün Hikayesi   Yapay Kwai Ağacı, ince dalları ve simetrik yapraklarıyla dikkat çekmektedir. Oldukça sade bir görünüme sahiptir. Bu açıdan Yapay Kwai Ağacı göz yormadan tüm detaylarını gösterebilmektedir. İnce yaprakları siyah saksıya tutturulmuş ve görsel anlamda büyük bir zarafet ve zenginl..
199,90₺
Vergiler Hariç:169,41₺
Ürün Hikayesi   Yapay Muz Ağacı, sade görüntüsüyle ön plana çıkmaktadır. İnce gövdesi, büyük ve geniş yaprakları ve yaprakların canlı yeşil renkleri ürünün görünürlüğü ve fark edilebilirliği açısından büyük avantaj sağlamaktadır. Ürünün düz siyah saksıya sahip olması bu durumu daha da arttırm..
449,90₺
Vergiler Hariç:381,27₺
Ürün Hikayesi   Siyah Saksıda Yapay Mandalina Ağacı, görsel olarak müthiş bir canlılık sergilemektedir. İlk görüldüğünde canlı sananların sayısı oldukça fazladır. Capcanlı renkleri, ürünün belirgin olmasını ve fark edilmesini sağlamıştır. Mandalina ağacının saksısı sert plastiktir ve saksıda ..
69,90₺
Vergiler Hariç:59,24₺
Ürün Hikayesi   Siyah Saksıda Yapay Nar Ağacı, görsel olarak müthiş bir canlılık sergilemektedir. İlk görüldüğünde canlı sananların sayısı oldukça fazladır. Capcanlı kırmızı renkleri, ürünün belirgin olmasını ve fark edilmesini sağlamıştır. Nar ağacının saksısı sert plastiktir ve saksıda iyi ..
69,90₺
Vergiler Hariç:59,24₺
Ürün Hikayesi   Siyah Saksıda Yapay Kokina Ağacı, görsel olarak müthiş bir canlılık sergilemektedir. İlk görüldüğünde canlı sananların sayısı oldukça fazladır. Capcanlı kırmızı renkleri, ürünün belirgin olmasını ve fark edilmesini sağlamıştır. Kokina ağacının saksısı sert plastiktir ve saksıd..
69,90₺
Vergiler Hariç:59,24₺
Gösterilen: 1 ile 24 arası, toplam: 69 (3 Sayfa)
DMCA.com Protection Status