Menü
Sepet

Trend Ürünler


Ürün Hikayesi   Mermer Görünümlü Saksıda Yapay Limon minik ve şık görüntüsüyle dikkat çekmektedir. Ürün yapay olmasına rağmen canlı rengi sayesinde doğal görünümü vermektedir. Minimal dekoratif obje sevenlerin favori ürünlerindendir. Evinizde, ofisinizde, çalışma ve kişisel odalarınızda; kısa..
39,90₺
Vergiler Hariç:33,81₺
Ürün Hikayesi   Papağan figürü, papağan ve papağan ayaklığı olarak bir bütündür. Ürün polyesterden üretilmiştir ve oldukça dolgun bir görünüme sahiptir. Papağanın kanatları, kuyrukları ve gövde kısmındaki tüm detaylar belirgin bir şekilde aktarılmıştır. Papağanın baş, sırt ve kuyruk kısmı mav..
199,90₺
Vergiler Hariç:169,41₺
Ürün Hikayesi   Porselen Saksıda Orkide, canlı renkleri ve sade görüntüsüyle ön plana çıkmaktadır. Porselen görünümlü saksıda yapay köpük kullanılmıştır ve orkide yaprağı ile saksının birleşim noktasına yosun yerleştirilmiştir. Orkidenin yeşil yaprakları yana açılmış şekilde durur ve görüntü ..
99,90₺
Vergiler Hariç:84,66₺
Ürün Hikayesi   Eşsiz tasarımı ve düz siyah rengiyle Fransız Style Vazo, görünüm olarak oldukça dikkat çekicidir. Sade bir görüntüye sahip olmasına rağmen Fransız Style Vazonun dikkat çekiciliği, Yeşil Yapraklı Top Karanfil ile buluşarak muhteşem bir bütünlük sağlanmıştır. Siyahın zarafeti ve..
49,90₺
Vergiler Hariç:42,29₺
Porselen Saksıda Yapay Nar Ağacı Porselen Saksıda Yapay Nar Ağacı
Çok Satılan
Ürün Hikayesi   Porselen görünümlü saksıda yapay nar ağacı, görsel olarak müthiş bir canlılık sergilemektedir. İlk görüldüğünde canlı sananların sayısı oldukça fazladır. Capcanlı kırmızı renkleri, ürünün belirgin olmasını ve fark edilmesini sağlamıştır. Nar ağacının saksısında iyi bir temel o..
79,90₺
Vergiler Hariç:67,71₺
Ürün Hikayesi   Orkide Yapay Çiçek, ürünün yapay olduğunu bilenler dışında gören herkesin canlı sanacağı kadar canlı duran bir üründür. Sıcak ve canlı renkleri, dört tarafa açılan yemyeşil yaprakları ve doğal kütük saksısı ile harika bir görüntü sunmaktadır. Orkidenin narinliği ve güzelliği, ..
39,90₺
Vergiler Hariç:33,81₺
Ürün Hikayesi   Mermer Görünümlü Saksıda Lavanta Yapay Çiçek, canlı ve dolgun görüntüsüyle dikkat çekmektedir. Yeşil dallarından uzanan ve üst kısımlarında renklerini belirginleştiren Lavantalar, görünüm olarak dikkat çekici özelliği sahiptir. Ayrıca ürünün saksısı, köşeli yapısı ve eskitme d..
39,90₺
Vergiler Hariç:33,81₺
Ürün Hikayesi   Beyaz Saksıda Papatya, saksının ve papatyanın eşsiz tasarımlarıyla ve sade görüntüleriyle dikkatleri üzerine çekmektedir. Sade fakat canlı bir görüntü sergilemektedir. Saksının üst kısmı kurdele ile bağlanmış olup, sadelik üzerine ek bir renk katılmaya çalışılmıştır. Ürün..
59,90₺
Vergiler Hariç:50,76₺
Ürün Hikayesi:   Doğal ağaç kütüğünden saksısı oluşturulan çınarın saksı üzerine taş dökülmüştür. Taşlar doğal yapıştırıcı ile yapıştırılmıştır yer değiştirme ve zaman deformasyonuna uğrayıp taşlarınız dökülmez. Ürününüz aldığınız ilk günki gibi doğal ve canlı görünmeye devam edecektir. Genel..
99,90₺
Vergiler Hariç:84,66₺
Ürün Hikayesi   Açık Kahverengi Saksıda Islak Lale, saksının ve lalelerin eşsiz tasarımlarıyla ve sade görüntüleriyle dikkatleri üzerine çekmektedir. Sade fakat canlı bir görüntü sergilemektedir. Saksının üst kısmı kurdele ile bağlanmış olup, sadelik üzerine ek bir renk katılmaya çalışıl..
69,90₺
Vergiler Hariç:59,24₺
Ürün Hikayesi   İtalyan Style Saksı Flowers Garden, eşsiz tasarımı ve sade görüntüsüyle dikkatleri üzerine çekmektedir. Sade fakat canlı bir görüntü sergilemektedir. Ürünün üst kısmı kurdele ile bağlanmış olup, sadelik üzerine ek bir renk katılmaya çalışılmıştır. Ürün içerisine sevdiğiniz çiç..
29,90₺
Vergiler Hariç:25,34₺
Mermer Saksıda Dekoratif Orkide Yapay Çiçek Mermer Saksıda Dekoratif Orkide Yapay Çiçek
Çok Satılan
Ürün Hikayesi:   Mermer motifli beyaz saksı minimalist yapısı ile öne çıkmaktadır. Oldukça sade olan yapısı ile öne çıkan saksı üzerine taş dökülmüştür taş üzeri orkide ile tamamlanmıştır zarifliğin göstergesi ve minimalizmin bir araya getirdiği tasarım olan saksıda orkidenin kullanım alanı o..
49,90₺
Vergiler Hariç:42,29₺
Ürün Hikayesi:   Saksıda dikenli yeşillik minimal boyutları ve 4 Adet beğeninize sunulan canlı renkleri ile öne çıkmaktadır. Saksı içerisine doğal köpük doldurularak ağırlaştırılıp tok bir görünüm kazandırılmıştır tamamiyle elde üretilen dikenli yeşilliğin ham malzemesi 1. Sınıf plastiktir . ..
39,90₺
Vergiler Hariç:33,81₺
Porselen Saksıda Yapay Limon Ağacı Porselen Saksıda Yapay Limon Ağacı
Çok Satılan
Ürün Hikayesi:   Porselen görünümlü saksısıyla öne çıkan limon ağacının saksısında iyi bir temel oluşturulabilmek için yapay köpük kullanılmıştır, köpük üstü ise taşlarla örtülmüştür taşlar ise özel yapıştırıcı ile yapıştırılmıştır böylelikle yer değiştirme ve taşıma durumsallarında çiçeğiniz..
79,90₺
Vergiler Hariç:67,71₺
Çim Detaylı Yapay Difenbahya Ağacı Çim Detaylı Yapay Difenbahya Ağacı
Çok Satılan
Ürün Hikayesi:   Çim Detaylı Difenbahya Ağacı Yapay Ağaç ‘ Sade yapısı ile öne çıkıyor. Genel olarak tercih edilen kullanım alanları, ofisler karşılama lobileri, dekoratif restoranlar. Oldukça yaygın olan kullanım alanını yaratıcılığınız ile değerlendirebilirsiniz.   Ürün Ölç..
169,90₺
Vergiler Hariç:143,98₺
Ürün Hikayesi:  Saksıda kirpi minimal boyutuyla ve canlı renkleri ile öne çıkmaktadır. Saksı içerisine doğal köpük doldurularak ağırlaştırılıp tok bir görünüm kazandırılmıştır tamamıyla elde üretilen kirpinin ham malzemesi 1. sınıf plastiktir. Çevrenize ve size zarar vermez içerisinde kanseroj..
39,90₺
Vergiler Hariç:33,81₺
Ürün Hikayesi: Saksıda bonus minimal boyutuyla ve canlı renkleri ile öne çıkmaktadır. Saksı içerisine doğal kum dolduralak ağırlaştırılıptok bir görünüm kazandırılmıştır. Tamayıla elde üretilen kirpinin ham malzemesi 1. sınıf plastiktir. Çevrenize ve size zarar vermez içerisinde kanserojen madde ba..
39,90₺
Vergiler Hariç:33,81₺
Gösterilen: 1 ile 17 arası, toplam: 17 (1 Sayfa)
DMCA.com Protection Status