Menü
Sepet

Çiçekmisin markası olarak, siparişleri müşterilerimize en kısa sürede ulaştırabilmek adına kurmuş olduğumuz kadro ile kargo saatlerinin sonlarına doğru dahil gelen siparişleri aynı gün kargoya teslim etmeyi ilke edinmiş bulunmaktayız. Siz değerli müşterilerimizin ürünlerimizi beğenerek ve isteyerek sipariş ettiğinizi biliyoruz. Siparişinizi bu açıdan sizlere en kısa sürede ulaştırmak adına tüm sınırları zorluyoruz.

Doğru Ürün ve Yeterli Paketleme

İnternet alışverişlerinde bazen yanlış ürün ( görseldeki veya açıklamadaki gibi olmayan ya da tamamen farklı ) gönderilebilmesi söz konusu olabilmektedir. Çiçekmisin olarak tüm bu durumların önüne geçebilmek adına, her ürünümüze ayrı bir stok kodu vermiş ve her bir kategori için paketleme bölümünde farklı arkadaşlarımız görevlendirilmiştir. Bu şekilde tüm ürünler çok daha bilinçli ve neredeyse sıfır hata ile gönderilmektedir. Adetsel olarak da tüm siparişler paket yapan arkadaşlarımız tarafından tekrar tekrar gözden geçirilir ve sizlere ürünleriniz eksiksiz olarak gönderilir.


Ürünlerin siz değerli müşterilerimize sorunsuz bir şekilde ulaşması en yegâne amacımızdır. Dolayısıyla burada en önemli faktörlerden biri de paketlemenin düzgün ve özenli yapılmış olmasıdır. Paketleme bölümündeki tüm arkadaşlarımıza kullanacakları materyaller temin edilmiş olup, paketlemeye başlamadan önce de gerekli eğitimler verilmiştir. Ve tüm arkadaşlarımız paketleme konusunda daha titiz olabilmek adına her bir paketlemeye daha fazla zaman ayırmaktadırlar.

Ürünlerin siz değerli müşterilerimize her ne kadar çok hızlı bir şekilde teslim edilmesini istesek ve bunun için çabalasak da bazen kargo kaynaklı sorunlar yaşanabilmektedir ve bu durumdan dolayı müşterilerimiz ürünlerini geç teslim almaktadır. Çiçekmisin olarak gönderilen kargoların takibini yapıp, aksaklık gördüğümüz noktalarda kargo şubeleriyle iletişime geçerek gerekli aksiyonlar alınmaktadır. Ve kargonun akıbeti hakkında müşterilerimize bilgilendirme yapılmaktadır.

DMCA.com Protection Status