Cicekmisin.com, Çelik Mimari Tasarım Dış Tic. LTD.ŞTİ tarafından kurulmuş tescilli bir markadır.

Çelik Mimari Tasarım Dış Tic. LTD.ŞTİ öncelikle hizmet sektöründe kalite ve yaratıcı mimari uygulamaları ile iş yerlerine, ofislere, evlere, kurumsal birçok firmaya farklı dokunuşlar yaparak yaşam alanlarınızı daha güzel ve şık bir görünüme getirmek için kurulmuştur.

Cicekmisin.com, Çelik Mimari Tasarım Dış Tic. LTD.ŞTİ markası olarak E-Ticaret sektöründe hizmet vermektedir. Yapay çiçek ithalatı, ihracatı ve üretimi yaparak kendi ürünleri ile hizmet sağlamaktadır. Satışa sunulan tüm ürünler Çiçekmisin markası adı altında kendi üretimi olarak sunulmaktadır.

Cicekmisin.com, Türkiye’deki çiçekçilik algısını değiştirmeyi ve yenilikler getirmeyi hedeflemektedir. Tüm Türkiye’ye aynı gün kargo hizmetiyle en kaliteli çiçekleri en uygun fiyata sunma ve siparişleri en kısa zamanda ulaştırma prensibiyle çalışmaktadır. Cicekmisin.com’un benimsemiş olduğu bu çalışma prensibi çok kısa zamanda Türkiye’nin en bilinen ve en güvenilen online çiçek ve hediye sektörünün lider E-Ticaret sitesi haline gelme hedefini ilk günkü gibi korumaktadır.

Cicekmisin.com ayrıca yine Çelik Mimari Tasarım Dış Tic. LTD.ŞTİ tarafından kurulmuş bir diğer tescilli marka olan Çiçekmisin Express ile sadece İstanbul içine Aynı Gün Teslimat hizmeti vermektedir. Sunmuş olduğu bu Premium hizmet ile üyelerinin siparişlerinin en erken zamanda teslim almalarını sağlamaktadır.

 

 

 

 

 

KEP Adresi : [email protected]

 

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı