Menü
Sepet
Hakkımızda

Cicekmisin.com, Çelik Mimari Tasarım Dış Tic. LTD.ŞTİ tarafından kurulmuş Tescilli bir markadır.

Çelik Mimari Tasarım Dış Tic. LTD.ŞTİ öncelikle hizmet sektöründe kalite ve yaratıcı mimari uygulamaları ile iş yerlerine, ofislere, evlere, kurumsal birçok firmaya farklı dokunuşlar yaparak yaşam alanlarınızı daha güzel ve şık bir görünüme getirmek için kurulmuştur.

Cicekmisin.com, Çelik Mimari Tasarım Dış Tic. LTD.ŞTİ markası olarak E-Ticaret sektöründe hizmet vermektedir. Yapay çiçek ithalatı, ihracatı ve üretimi yaparak kendi ürünleri ile hizmet sağlamaktadır. Satışa sunulan tüm ürünler çiçekmisin markası adı altında kendi üretimi olarak sunulmaktadır.

Cicekmisin.com, Türkiye’deki çiçekçilik algısını değiştirmeyi ve yenilikler getirmeyi hedeflemektedir. Tüm Türkiye’ye aynı gün kargo hizmetiyle en kaliteli çiçekleri en uygun fiyata sunma ve siparişleri en kısa zamanda ulaştırma prensibiyle çalışmaktadır. Cicekmisin.com’un benimsemiş olduğu bu çalışma prensibi, tamamen müşteri memnuniyeti odaklı olduğunun en büyük göstergesidir. Alınan tüm geri bildirimler ve yaklaşımlar da bunun en büyük örneğidir. Çiçekmisin.com tüm bu motivasyonuyla gün geçtikçe daha kaliteli hizmet sunmaya devam edecektir. 


DMCA.com Protection Status