Kişiye özel not neden önemlidir? Kişiye özel derken ne anlam ifade eder?

Birçoğumuz aslında dile getiremediklerimizi yazıya dökmeyi severiz. Her ikisi de kalpten gelse de dile zor gelir söylemek. El biraz daha yatkındır bu işlere. Bu görevi o üstlenir genelde. Yeni bir iş tebriğinde bulunmak, doğum günü kutlamak, yıldönümü gibi özel günleri kutlamak ya da içten gelen bir hediye olarak alıp verdiğimiz/yolladığımız hediyelerimizde bir not yazsın isteriz. Kimi zaman eşimize, kimi zaman aile bireylerimize, kimi zaman da dostlarımıza…

Kişiye özel notlar, bazen hediyenin de önüne geçebilmektedir. Kalbinizden dökülen o sözler, hediye sahibini bazen gözyaşlarına boğabilir, bazen güldürebilir; ama her zaman özel hissettirir. Hediyelerinizi daha anlamlı kılmak adına, özel notlarınızı eklemeyi es geçmeyin.

Peki “ben güzel sözler yazamıyorum?” diyenler hediyelerini notsuz mu gönderecek? Merak etmeyin. Sizi de düşündük; sizlere de hazır notlar hazırladık.

Sevgililer Günü NotlarıBazı hayaller diğerlerinden daha uzun sürer. Bazıları da çok çok güzel. Benim en uzun ve en güzel hayalim şu an bu mesajı okuyor.

Sevgin sahip olduğum en kutsal duygu! Seni seviyorum ve sonsuza dek seveceğim.

Bakarken içimin titrediği ama sesli söyleyemediğim bütün hislerin tercümanı olsun bu güzel çiçekler. Eminim sen de onlara bakarken benim seni izlediğim kadar mutlu olacaksındır. Seni çok seviyorum.

Paylaştıkça çoğalan tek şeyin sevgimiz olduğunu hiç unutmayalım ve sevgimizi daima çoğaltalım sevgilim. Daha nice mutlu sevgililer gününe.

Sana binlerce gül vermek isterdim ama güller solar, sana ömrümü vermek isterdim ama bir gün öleceğim, sana sadece sevgimi veriyorum sonsuza dek süreceği için…

Doğum Günü Notları


Yeni yaşını kutla eski yaşını şutla… En taze, sağlıklı, mutlu günler senin olsun. Nice nice yıllara doğum günün kutlu olsun…

Tanıdığım en tatlı insansın, eşsiz bir dost, çok süper bir arkadaşsın. Unutma ki çok da farklısın, hani Tarkan diyor ya sen başkasın! Nice yıllara…

Dilerim yeni yaşında mutlulukların en güzelini yaşar, başarı merdivenlerini rahatlıkla tırmanırsın ve dilerim yüzün hep güler, neşeni hiç yitirmezsin. Sevgi dolu kalman ve mutlu olman dileğiyle... Doğum günün kutlu olsun.

Her doğum gününde bir adım daha yaşlanıyor olsak da bugünü yaşama inat çocukça yaşayalım birlikte. Doğum günün kutlu olsun biriciğim.

Zaman çok kısa, her yeni yaşında mutluluğa uçarak ulaşmanı, bu hayati tüm güzellikleriyle yaşamanı istediğimi bilmeni istiyorum. Nice yaşlara, doğum günün kutlu olsun.

Tebrik Notları

İnsan bir işi yapabiliyorsa, bütün insanlar o işi yapabilir. Üşenme, vazgeçme, erteleme… Başarı, ben başaracağım diyenlerindir her zaman. Güzellikler hep seninle olsun.

Yeni umutlar, yeni başlangıçlar doğurur. Yeni başlangıçlarsa yeni bir hayatı! Umarım yeni işin sana güzellikler dolu bir yaşam getirir. Her şey gönlünce olur. Sevgiler…

Hak ettiklerinin şans değil, emeklerinin karşılığı olduğunu unutma. Yeni iş hayatında başarılar dilerim.

Büyük zorlukların ardından, kolaylıklara erişenlerden olmanın haklı gururunu yaşıyorsun, tebrik ederim.

Başarıyı gerçekten hak eden biri varsa o da sensin, çok çalıştın, hak ettin, nice başarılara…

Yeni işinde sağlık ve huzurun eşlik ettiği bol kazançlar diliyorum.

 

Özür Notları

 

Bilirsin affetmek gibi başka bir büyüklük yoktur. Ben de bir hata yaptım ve affına sığınıyorum… Affet beni lütfen...

Ben bu özür işlerinde hiçbir zaman iyi olamadım ancak seni o kadar çok seviyorum ki, onun için, özür dilerim canım.

Yaptığım tüm hatalara ve saçmalıklara rağmen beni affedebilmen büyük incelikti. Tekrar özür dilerim.

Üzüntümü anlatacak kelime yok. Olanlar için gerçekten çok üzgünüm ve çok özür dilerim.

Benim huzur bulduğum mutlu olduğum yer seninle birlikte olduğum andır. Özür dilerim aşkım.

Tartışmalarımız aslında hayatta verdiğimiz bir sınav. Aşkımızın sınavı. Bu sınavı kazanalım olur mu? Seni seviyorum…

Anneler Günü NotlarıDünyanın en güzel, en iyi annesi, iyi ki benim annemsin. Anneler günün kutlu olsun.

Bütün acılar üstüme yağınca sen bana açılan şemsiyesin annem… Seni çok seviyorum.

Beni benden çok sevdiğine inandığım tek insan, ANNEM. Ellerinden öperim. Anneler günün kutlu olsun.

Her şeye değer senin sonsuz sevgin. Annem annem... Seni çok arıyorum. Çok özledim. Anneler günün kutlu olsun biricik meleğim.

Bana verdiğin sevgiyle bütün dünyam çiçek açtı. Onları hiç soldurmadım annem. Senin bana olan sevgin de hiç solmayacak, biliyorum. Anneler günün kutlu olsun. Seni çok ama çok seviyorum.

Babalar Günü Notları

Büyüttün bu yaşlara getirdin türlü emeklerle. Senin hakkını nasıl öderiz baba. Değil bir gün her gün kutlasak yetmez ama babalar gününü kutlarım canım babam.

Dünyanın en yakışıklı babasına, seni çok seviyoruz. Babalar Günün Kutlu Olsun.

Hayatın anlamı ve tüm güzelliklerini öğreten adam, benim sevgili babam. Babalar günün kutlu olsun.

İlk adımlarımı atarken ellerimden tutuyordun. Şimdi fark ediyorum ki babacığım, ellerimi hiç bırakmamışsın. Babalar günün kutlu olsun.

Bana uçabileceğim kanatlar verdiğin için teşekkürler, sevgin ve anlayışınla hep yanımdaydın, daima sığınağımdın. Benim için ne kadar paha biçilmez bir değerde olduğunu asla unutmuyorum. Babalar günün kutlu olsun.