Menü
Sepet

Blog RSS Feed

06 Oct Çiçeğin Oluşumu
cicekmisin 1 15528
Bir çiçek tohum üreten bir bitki üreme parçasıdır. Çiçek ve meyve üretmek Bitkiler angiospermleri denir. Orada angiospermlerin 300.000 'den fazla türü vardır ve bunların çiçek ve meyvelerin önemli ölç..
09 Sep Kişiye Özel Notlar
cicekmisin 2 6445
Kişiye özel not neden önemlidir? Kişiye özel derken ne anlam ifade eder?Birçoğumuz aslında dile getiremediklerimizi yazıya dökmeyi severiz. Her ikisi de kalpten gelse de dile zor gelir söylemek. El bi..
02 Aug Orkideler Hakkındaki Gerçekler
cicekmisin 0 2487
Orkide çiçekli bir bitki. Familyası: Salepgiller (Orchidaceae). Türkiye’de yetiştiği yerler: Anadolu’da tabii olarak yetişmekle birlikte kültür şekilleri sera ve salonlarda yetiştirilir. Çeşitli türle..
17 Dec En Kaliteli Çiçekçiler
cicekmisin 0 1415
Merhaba,Bugün sizlere cicekmisin.com adresinden bahsedeceğiz. Çiçekmisin site Türkiye'de yüzlerce iş ortağı olan ve Çiçek üretiminde bir dev marka haline gelen çiçek üreticisi firmadır. Çiçekmisin yoğ..
02 Aug Neden Çiçek Hediye Ederiz?
cicekmisin 0 440
Neden Çiçek Hediye Ederiz?Çiçekler, canlı olsun yapay olsun; hediye denince akla ilk gelen yegane hediye fikridir. Çiçeklerin gerek görsel olarak gerekse anlam olarak zenginliği oldukça fazladır ve bu..
Gösterilen: 1 ile 5 arası, toplam: 5 (1 Sayfa)
DMCA.com Protection Status