Menü
Sepet

Porselen Saksılı Ağaçlar

Ürün Hikayesi   Mermer Görünümlü Kuru Kafa Saksıda İki Top Mini Yapay Ağaç, yemyeşil renkleriyle oldukça canlı bir görünüme sahiptir. Ürün kuru kafa desenli saksıda temele oturtulmuş ve iki top ağaç saksıya yerleştirilmiştir. Saksı ile ağacın birleşiminde ise yapay yosun kullanılmıştır. Kibar..
69,90₺
Vergiler Hariç:59,24₺
Ürün Hikayesi   Porselen Saksıda Yapay Nergis Ağacı, sade ve şık görünümüyle dikkat çekmektedir. Ürün saksısı içerisine ağırlık oluşturması için alçı dökülmüştür ve çiçek ile saksı birleşiminde ise yapay yeşillikler kullanılmıştır. Ürün büyük bir el işçiliğinden geçerek son halini almıştır. S..
129,90₺
Vergiler Hariç:110,09₺
Ürün Hikayesi   Porselen Saksıda Yapay Mandalina Ağacı, görsel olarak müthiş bir canlılık sergilemektedir. İlk görüldüğünde canlı sananların sayısı oldukça fazladır. Capcanlı turuncu renkleri, ürünün belirgin olmasını sağlamış ve fark edilirliğini arttırmıştır. Mandalina Ağacının saksısında i..
69,90₺
Vergiler Hariç:59,24₺
Ürün Hikayesi   Porselen Saksıda Yapay Turunçgiller Ağacı, oldukça dolu bir görüntüye sahiptir. Ürün dört daldan ayrılarak tasarlanmıştır. Ürün yaprakları, dokusu ve tasarlanması açısından yapay görünümünden uzaklaşarak oldukça canlı bir görünüme kavuşmuştur. Tercihe bağlı olarak kullanım ala..
149,90₺
Vergiler Hariç:127,03₺
Ürün Hikayesi   Porselen Saksıda Yapay Dolma Biberi Ağacı, bol dallı ve canlı görüntüsüyle dikkat çekmektedir. Ürünün yeşil ve canlı görünüme sahip yaprakları, kırmızı ve yeşil renkteki biberleriyle renk uyumu sağlamış ve bir bütünlük oluşturulmuştur. Ürün genel olarak mutfaklarda kullanılmak..
69,90₺
Vergiler Hariç:59,24₺
Ürün Hikayesi   Porselen görünümlü saksıda yapay kokina çiçeği, görsel olarak müthiş bir canlılık sergilemektedir. İlk görüldüğünde canlı sananların sayısı oldukça fazladır. Capcanlı kırmızı renkleri, ürünün belirgin olmasını ve fark edilmesini sağlamıştır. Kokina ağacının saksısında iyi bir ..
69,90₺
Vergiler Hariç:59,24₺
Porselen Saksıda Yapay Nar Ağacı Porselen Saksıda Yapay Nar Ağacı
Çok Satılan
Ürün Hikayesi   Porselen görünümlü saksıda yapay nar ağacı, görsel olarak müthiş bir canlılık sergilemektedir. İlk görüldüğünde canlı sananların sayısı oldukça fazladır. Capcanlı kırmızı renkleri, ürünün belirgin olmasını ve fark edilmesini sağlamıştır. Nar ağacının saksısında iyi bir temel o..
79,90₺
Vergiler Hariç:67,71₺
Porselen Saksıda Yapay Limon Ağacı Porselen Saksıda Yapay Limon Ağacı
Çok Satılan
Ürün Hikayesi:   Porselen görünümlü saksısıyla öne çıkan limon ağacının saksısında iyi bir temel oluşturulabilmek için yapay köpük kullanılmıştır, köpük üstü ise taşlarla örtülmüştür taşlar ise özel yapıştırıcı ile yapıştırılmıştır böylelikle yer değiştirme ve taşıma durumsallarında çiçeğiniz..
79,90₺
Vergiler Hariç:67,71₺
Gösterilen: 1 ile 8 arası, toplam: 8 (1 Sayfa)