Menü
Sepet

Plastik Saksılı Ağaçlar

Ürün Hikayesi   Siyah Saksıda Yapay 11 Dal Yapay Monstera Ağacı, sade ve şık görüntüsüyle dikkat çekmektedir. Ürün saksısı sert plastiktir ve kırılma hasar görme gibi durumlara karşı dirençlidir. Ürün oldukça simetrik bir şekilde tasarlanmıştır ve sadelik vurgusu yapılmak istenmiştir. Si..
199,90₺
Vergiler Hariç:169,41₺
Ürün Hikayesi   Çizgi Desenli Siyah Plastik Saksıda 2 Demet Beyaz Yapay Papatya, canlı renk tonları ve saksıyla çiçeğin uyumu sayesinde muhteşem bir görüntü zenginliği sunacaktır. Ürün saksısı sert plastiktir ve ufak darbe ve rüzgar gibi sarsıcı durumlara karşı sağlam durması adına ..
59,90₺
Vergiler Hariç:50,76₺
Ürün Hikayesi   Siyah Saksıda Üç Dal Yapay Kaktüs Aloevera, oldukça şık bir görünüme sahiptir. Siyah plastik saksının içi, ağırlık oluşturması açısından alçı ile doldurulmuş ve çiçek ile saksı birleşiminde taşlar kullanılmıştır. Bu şekilde daha doğal bir görünüm elde edilmiştir. Ürünün şık ta..
99,90₺
Vergiler Hariç:84,66₺
Ürün Hikayesi   Mini Fincanda Yapay Taşlı Kaktüs, minimal dekor sevenlerin tercihleri arasındadır. Ürün minik yapısıyla genel olarak masa ve raf üstü olarak tercih edilmektedir.   Ürün Ölçüleri   Ürün Toplam Uzunluğu: 12 Cm Ürün Saksı Uzunluğu: 4 Cm..
19,90₺
Vergiler Hariç:16,86₺
Ürün Hikayesi   Beyaz Yapay Antoryum Ağacı, siyah sert plastik saksıda sunulmuştur. Yaprakların canlı renk tonları ve çim detayıyla ilgi çekmektedir. Bulunduğu ortama farklı bir katacak olan ürün Antoryum ağacının yapay olduğunu ilk görüştü anlamanız oldukça zor olacaktır. Ürün ideal boyutu i..
169,90₺
Vergiler Hariç:143,98₺
Ürün Hikayesi   Çok Yapraklı Yapay Limon Ağacı, baştan aşağı bir renk uyumu içerisindedir. Olgunlaşmaya başlayan limon taneleri, canlı tondaki yaprakların yeşili ve siyah saksıyla eşsiz bir bütünlük halindedir. Ürün oldukça canlı bir görünüme sahiptir. Yapay olduğunu bilmeyenlerin ilk etapta ..
199,90₺
Vergiler Hariç:169,41₺
Ürün Hikayesi   Yapay Kwai Ağacı, ince dalları ve simetrik yapraklarıyla dikkat çekmektedir. Oldukça sade bir görünüme sahiptir. Bu açıdan Yapay Kwai Ağacı göz yormadan tüm detaylarını gösterebilmektedir. İnce yaprakları siyah saksıya tutturulmuş ve görsel anlamda büyük bir zarafet ve zenginl..
199,90₺
Vergiler Hariç:169,41₺
Ürün Hikayesi   Yapay Muz Ağacı, sade görüntüsüyle ön plana çıkmaktadır. İnce gövdesi, büyük ve geniş yaprakları ve yaprakların canlı yeşil renkleri ürünün görünürlüğü ve fark edilebilirliği açısından büyük avantaj sağlamaktadır. Ürünün düz siyah saksıya sahip olması bu durumu daha da arttırm..
449,90₺
Vergiler Hariç:381,27₺
Ürün Hikayesi   Siyah Saksıda Yapay Mandalina Ağacı, görsel olarak müthiş bir canlılık sergilemektedir. İlk görüldüğünde canlı sananların sayısı oldukça fazladır. Capcanlı renkleri, ürünün belirgin olmasını ve fark edilmesini sağlamıştır. Mandalina ağacının saksısı sert plastiktir ve saksıda ..
69,90₺
Vergiler Hariç:59,24₺
Ürün Hikayesi   Siyah Saksıda Yapay Nar Ağacı, görsel olarak müthiş bir canlılık sergilemektedir. İlk görüldüğünde canlı sananların sayısı oldukça fazladır. Capcanlı kırmızı renkleri, ürünün belirgin olmasını ve fark edilmesini sağlamıştır. Nar ağacının saksısı sert plastiktir ve saksıda iyi ..
69,90₺
Vergiler Hariç:59,24₺
Ürün Hikayesi   Siyah Saksıda Yapay Monstera Ağacı, sade ve şık görüntüsüyle dikkat çekmektedir. Ürün saksısı sert plastiktir ve kırılma hasar görme gibi durumlara karşı dirençlidir. Ürün oldukça simetrik bir şekilde tasarlanmıştır ve sadelik vurgusu yapılmak istenmiştir. Siyah saksı kul..
199,90₺
Vergiler Hariç:169,41₺
Ürün Hikayesi   Siyah Saksıda Yapay Limon Ağacı, canlı ve şık görünümüyle ön plana çıkmaktadır. Ürün saksısı sert plastiktir ve kırılma hasar görme gibi durumlara karşı dirençlidir. Ürünün minimal limonları, canlı renklere sahip yeşil yapraklarıyla siyahın eşsiz zarafetinin bir aray..
69,90₺
Vergiler Hariç:59,24₺
Ürün Hikayesi   Çim Detaylı Yapay Bambu Ağacı, oldukça yoğun bir görünüme sahiptir. Ürünün yemyeşil yaprakları canlı bir yapıya sahip olmasını sağlamıştır. Ayrıca saksı ile bambu ağacının birleşiminde doğal yosun kullanılmıştır ve bu şekilde bir bütünlük sağlanmıştır. Ürün ilk kez görenler ta..
199,90₺
Vergiler Hariç:169,41₺
Ürün Hikayesi   Çim Detaylı Yapay Islak Gala Ağacı, oldukça canlı bir görünüme sahiptir. Dört yana ayrılan yaprakları ve yapraklarının canlı renkleri sayesinde yapay olmasına rağmen canlı izlenimi taşımaktadır. Ürün 3 adet gala çiçeği barındırmaktadır. Ayrıca saksıyla ağacın birleşiminde kull..
149,90₺
Vergiler Hariç:127,03₺
Ürün Hikayesi   Yapay Syngonıum Ağacı, sade ve şık görüntüsüyle dikkat çekmektedir. Ürün oldukça simetrik bir şekilde tasarlanmıştır ve sadelik vurgusu yapılmak istenmiştir. Siyah saksı kullanılarak ağacın görünürlüğü arttırılmış ve muhteşem bir bütünlük yakalanmıştır. Bulunduğu ortamın en di..
69,90₺
Vergiler Hariç:59,24₺
Ürün Hikayesi   Yapay Monstera Ağacı, sade ve şık görüntüsüyle dikkat çekmektedir. Ürün oldukça simetrik bir şekilde tasarlanmıştır ve sadelik vurgusu yapılmak istenmiştir. Siyah saksı kullanılarak ağacın görünürlüğü arttırılmış ve muhteşem bir bütünlük yakalanmıştır. Bulunduğu ortamın en dik..
119,90₺
Vergiler Hariç:101,61₺
Ürün Hikayesi   Yapay Scarlet Ağacı, sade ve şık görüntüsüyle dikkat çekmektedir. Ürün oldukça simetrik bir şekilde tasarlanmıştır ve sadelik vurgusu yapılmak istenmiştir. Siyah saksı kullanılarak ağacın görünürlüğü arttırılmış ve muhteşem bir bütünlük yakalanmıştır. Bulunduğu ortamın en dikk..
69,90₺
Vergiler Hariç:59,24₺
Ürün Hikayesi   Yapay Monstera Ağacı, sade ve şık görüntüsüyle dikkat çekmektedir. Ürün oldukça simetrik bir şekilde tasarlanmıştır ve sadelik vurgusu yapılmak istenmiştir. Siyah saksı kullanılarak ağacın görünürlüğü arttırılmış ve muhteşem bir bütünlük yakalanmıştır. Bulunduğu ortamın en dik..
69,90₺
Vergiler Hariç:59,24₺
Ürün Hikayesi   Çim Detaylı Yapay Yelken Ağacı, yoğun yaprakları sayesinde oldukça dolgun bir yapıya sahiptir. Yaprakların canlı yeşil renkleri, ürün yapay olmasına rağmen görenler tarafından canlı sanılmaktadır. Yaşam alanlarınızı renklendirmek ve ferah bir hava katmak adına tercih edebilirs..
99,90₺
Vergiler Hariç:84,66₺
Ürün Hikayesi   Çim Detaylı Yapay Islak Gala Ağacı, oldukça canlı bir görünüme sahiptir. Dört yana ayrılan yaprakları ve yapraklarının canlı renkleri sayesinde yapay olmasına rağmen canlı izlenimi taşımaktadır. Ayrıca saksıyla ağacın birleşiminde kullanılan çim ise doğal görünüm açısından zen..
149,90₺
Vergiler Hariç:127,03₺
Ürün Hikayesi   Siyah Saksıda Sümbül Ağacı, canlı renkleriyle dikkat çekmektedir. Siyah saksısı, saksıdan yukarı çıkan yeşil dalları ve sade görüntüsüyle sümbül müthiş bir görünüm zenginliğine sahiptir. Ürün saksısı içine köpük yerleştirilmiş ve daha sonrasında az miktarda alçı ile sağlamlaşt..
249,90₺
Vergiler Hariç:211,78₺
Ürün Hikayesi   Siyah Saksıda Zambak Ağacı, canlı renkleriyle dikkat çekmektedir. Siyah saksısı, saksıdan yukarı çıkan yeşil dalları ve sade görüntüsüyle zambak müthiş bir görünüm zenginliğine sahiptir. Ürün saksısı içine köpük yerleştirilmiş ve daha sonrasında az miktarda alçı ile sağlamlaşt..
249,90₺
Vergiler Hariç:211,78₺
Ürün Hikayesi   Yapay Monstera canlı ve dolgun görüntüsüyle ön plana çıkmaktadır. Yaprakların doluluğu ve canlılığıyla oldukça belirgin bir yapıya sahiptir. Siyah saksı sayesinde görünürlüğü daha da arttırılmıştır. Bulunduğu ortamın en dikkat çekici objelerinden biri olacaktır. Evinizde, ofis..
499,90₺
Vergiler Hariç:423,64₺
Ürün Hikayesi   Yapay Antoryum Çiçeği, sade ve canlı görüntüsüyle dikkat çekmektedir. Saksıdan yukarı çıkan düz gövdesi ve yanlara açılan yapraklarıyla harika bir dekor ürünüdür. Siyah saksı sayesinde görünürlüğü daha da arttırılmıştır. Bulunduğu ortamın en dikkat çekici objelerinden biri ola..
499,90₺
Vergiler Hariç:423,64₺
Gösterilen: 1 ile 24 arası, toplam: 32 (2 Sayfa)