Menü
Sepet

Beton Saksılı Çiçekler

Ürün Hikayesi   Mermer Görünümlü Dünya Desenli Saksıda Mini Şakayık Yapay Çiçek, oldukça canlı ve dolgun bir görünüme sahiptir. Ürün saksısı dünya desenlerinden oluşmaktadır. Mini Şakayıklar, saksı içerisine yerleştirilerek harika bir görsel zenginlik yakalanmıştır. Saksı ile papatya birleşim..
69,90₺
Vergiler Hariç:59,24₺
Ürün Hikayesi   Mermer Görünümlü Dünya Desenli Saksıda Fuşya  Yapay Papatya, oldukça canlı ve dolgun bir görünüme sahiptir. Ürün saksısı dünya desenlerinden oluşmaktadır. Yapay papatyalar, saksı içerisine yerleştirilerek harika bir görsel zenginlik yakalanmıştır. Saksı ile papatya birleş..
69,90₺
Vergiler Hariç:59,24₺
Ürün Hikayesi   Mermer Görünümlü Dünya Desenli Saksıda Renkli Yapay Papatya, oldukça canlı ve dolgun bir görünüme sahiptir. Ürün saksısı dünya desenlerinden oluşmaktadır. Minik yapay papatyalar, saksı içerisine yerleştirilerek harika bir görsel zenginlik yakalanmıştır. Saksı ile papatya birle..
69,90₺
Vergiler Hariç:59,24₺
Ürün Hikayesi   Eşek Figürlü Saksıda Yapay Yeşillik Demet Şimşir, farklı tasarımıyla dikkat çekmektedir. Eşek figürü ve taşımış olduğu arabasıyla bir saksı yaratılmış ve yapay demet şimşir bu saksıya yerleştirilmiştir. Ürün minimal ve şirin yapısıyla raf ve masaüstü süsü olarak tercih edilmek..
49,90₺
Vergiler Hariç:42,29₺
Ürün Hikayesi   Mermer Görünümlü Siluet Saksıda Mini Yapay Ağaç, dört farklı renk seçeneğiyle sunulmuştur. Siluet saksı ile ‘doğa ana’ konsepti oluşturulmuştur. Mini Ağaç, üç daldan oluşmaktadır. Ağaç ile saksı birleşiminde doğal yosun kullanılmıştır. Ağacın canlı görünümü bu şekilde daha da ..
69,90₺
Vergiler Hariç:59,24₺
  Ürün Hikayesi Mermer Görünümlü Siluet Saksıda Yapay Lavanta Çiçeği, farklı ve nizami duruşuyla oldukça dikkat çekicidir. Ürün kare şeklindeki siluet beton saksıda temellendirilmiştir ve lavanta ile tamamlanmıştır. Ürün genel olarak masaüstü veya raf aksesuarı olarak kullanılmaktadır. E..
49,90₺
Vergiler Hariç:42,29₺
Ürün Hikayesi   Siyah Trio Helen Saksıda Yapay Kaktüs Aloevera, iki adet kaktüs ve bir adet aloeveradan oluşmaktadır. Bitkiler, yapay olmalarına rağmen oldukça canlı görünüme sahiptirler. Genelde masaüstü ve raflarda tercih edilen bitkiler, bulundukları ortama bambaşka bir hava katacaklardır...
69,90₺
Vergiler Hariç:59,24₺
Ürün Hikayesi   Mermer Saksıda Kaliteli Goncalı Tek Dal Yapay Kırmızı Gül, canlı koyu kırmızı renk tonuyla tek dal gül mermer görünümlü saksı ile birleştirilerek gerçekçi bir görünüm kazanmıştır.  Aşkı, sevgiyi ifade eden kırmızı güller, sevgililer günü ve tüm özel günlerde en çok tercih..
49,90₺
Vergiler Hariç:42,29₺
Ürün Hikayesi   Mermer Görünümlü Siluet Saksıda Doğal Kuru Pampas, farklı ve nizami duruşuyla oldukça dikkat çekicidir. Ürün kare şeklindeki siluet beton saksıda temellendirilmiştir ve kuru pampas saksıya özel yapıştırıcısı ile yerleştirilmiştir. Renk ve görüntü bütünlüğü sağlamak için saksı ..
49,90₺
Vergiler Hariç:42,29₺
Ürün Hikayesi   Mermer Görünümlü Kuru Kafa Saksıda Yapay Yeşil Kaktüs Aloevera, canlı yeşil rengi sayesinde yapay görünümünden çıkıp oldukça canlı bir bitki izlenimi vermektedir. Ürün mermer görünümlü kuru kafa saksıda temele oturtulmuştur ve saksı ile kaktüs aloeveranın birleştiği noktada yo..
49,90₺
Vergiler Hariç:42,29₺
Ürün Hikayesi   Mermer Görünümlü Kuru Kafa Saksıda İki Top Mini Yapay Ağaç, yemyeşil renkleriyle oldukça canlı bir görünüme sahiptir. Ürün kuru kafa desenli saksıda temele oturtulmuş ve iki top ağaç saksıya yerleştirilmiştir. Saksı ile ağacın birleşiminde ise yapay yosun kullanılmıştır. Kibar..
69,90₺
Vergiler Hariç:59,24₺
Ürün Hikayesi   Kıvrımlı Beton Saksıda Mini Yapay Kaktüs Aloevera, üç adet ile avantajlı paket olarak sunulmuştur. Oldukça minimal bir dekoratif üründür. Ürün saksısı kıvrımlı bir görünüme sahiptir. Kaktüs ile saksı birleşiminde yosun kullanılmıştır. Minimal dekoratif ürün sevenlerin favorile..
69,90₺
Vergiler Hariç:59,24₺
Ürün Hikayesi   Kıvrımlı Beton Saksıda Yeşil Yapay Kaktüs Aloevera, üç adet olarak gönderilecektir. Oldukça minimal bir dekoratif üründür. Ürün saksısı kıvrımlı bir görünüme sahiptir. Kaktüs ile saksı birleşiminde yosun kullanılmıştır. Minimal dekoratif ürün sevenlerin favorilerinden olacaktı..
69,90₺
Vergiler Hariç:59,24₺
Ürün Hikayesi   Kıvrımlı Beton Saksıda Yeşil Yapay Kaktüs Aloevera, oldukça minimal bir dekoratif üründür. Ürün saksısı kıvrımlı bir görünüme sahiptir. Kaktüs ile saksı birleşiminde yosun kullanılmıştır. Minimal dekoratif ürün sevenlerin favorilerinden olacaktır. Evinizde, ofisinizde, çalışma..
29,90₺
Vergiler Hariç:25,34₺
Ürün Hikayesi   Mermer Görünümlü Saksıda Yapay Kokina, minik ve şık görüntüsüyle dikkat çekmektedir. Ürün yapay olmasına rağmen canlı rengi sayesinde doğal görünümü vermektedir. Minimal dekoratif obje sevenlerin favori ürünlerindendir. Evinizde, ofisinizde, çalışma ve kişisel odalarınızda; kı..
39,90₺
Vergiler Hariç:33,81₺
Ürün Hikayesi   Mermer Görünümlü Saksıda Yapay Nar minik ve şık görüntüsüyle dikkat çekmektedir. Ürün yapay olmasına rağmen canlı rengi sayesinde doğal görünümü vermektedir. Minimal dekoratif obje sevenlerin favori ürünlerindendir. Evinizde, ofisinizde, çalışma ve kişisel odalarınızda; kısaca..
39,90₺
Vergiler Hariç:33,81₺
Ürün Hikayesi   Mermer Görünümlü Saksıda Yapay Limon minik ve şık görüntüsüyle dikkat çekmektedir. Ürün yapay olmasına rağmen canlı rengi sayesinde doğal görünümü vermektedir. Minimal dekoratif obje sevenlerin favori ürünlerindendir. Evinizde, ofisinizde, çalışma ve kişisel odalarınızda; kısa..
39,90₺
Vergiler Hariç:33,81₺
Ürün Hikayesi   Mermer Görünümlü Saksıda Yeşil Yapay Kaktüs Aloevera, canlı yeşil rengi sayesinde yapay görünümünden çıkıp oldukça canlı bir bitki izlenimi vermektedir. Ürün mermer görünümlü saksıda temele oturtulmuştur ve saksı ile kaktüs aloeveranın birleştiği noktada yosun kullanılmıştır. ..
29,90₺
Vergiler Hariç:25,34₺
Ürün Hikayesi   Mermer Saksıda Yapay Top Demet, minik ve şirin görüntüsüyle masaüstü ve pencere kenarları için favori dekoratif ürünler arasındadır. Ürün mermer görünümlü saksıda temel oturtulmuş olup, demet ile saksı birleşimi yosun ile örtülmüştür. Ve bu sayede doğal bir görünüm kazandırılm..
39,90₺
Vergiler Hariç:33,81₺
Ürün Hikayesi   Taş Zeminli Saksıda Yapay Bonsai Çiçeği, renkli ve canlı görüntüsüyle dikkat çekmektedir. Ürün düz bir zemine oturtulmuş ve doğal ağaç görünümlü taş yapısıyla ön plana çıkmaktadır. Ürün dekoratif anlamdan büyük bir görsel zenginlik sunmaktadır. Bulunduğu ortama farklı bir hava..
129,90₺
Vergiler Hariç:110,09₺
Ürün Hikayesi   Porselen Saksıda Orkide, canlı renkleri ve sade görüntüsüyle ön plana çıkmaktadır. Porselen görünümlü saksıda yapay köpük kullanılmıştır ve orkide yaprağı ile saksının birleşim noktasına yosun yerleştirilmiştir. Orkidenin yeşil yaprakları yana açılmış şekilde durur ve görüntü ..
99,90₺
Vergiler Hariç:84,66₺
Ürün Hikayesi   Mermer Saksıda Vegas Kaktüsü, toplam 7 top çiçekten oluşmaktadır. Alt kısımları bordo renge sahiptir ve yukarı doğru çıkıldıkça yeşiller ön plana çıkmaktadır. Bu açıdan, çok sade bir görüntüsü olmasına rağmen harika da bir görüntü zenginliği sağlamaktadır. Saksı ile çiçeğin bi..
39,90₺
Vergiler Hariç:33,81₺
Ürün Hikayesi   Mermer Görünümlü Saksıda Lavanta Yapay Çiçek, canlı ve dolgun görüntüsüyle dikkat çekmektedir. Yeşil dallarından uzanan ve üst kısımlarında renklerini belirginleştiren Lavantalar, görünüm olarak dikkat çekici özelliği sahiptir. Ayrıca ürünün saksısı, köşeli yapısı ve eskitme d..
39,90₺
Vergiler Hariç:33,81₺
Ürün Hikayesi:   Porselen Saksıda Karanfil Tanzim eskitme görünümlü saksı ile öne çıkmaktadır. Göründüğünden oldukça hafif olan karanfil tanzimin saksı içerisinde köpük bulunmaktadır köpük üstü süsleme çiçeklerle uyum halinde olan doğal ( gerçek yosun ) kullanılmaktadır. Çiçekler ise dondurul..
69,90₺
Vergiler Hariç:59,24₺
Gösterilen: 1 ile 24 arası, toplam: 27 (2 Sayfa)
DMCA.com Protection Status